Pomocprawna dla przedsiębiorstw z Wrocławia

POMOC PRAWNA dla PRZEDSIĘBIORCÓW, firm i instytucji


Przedsiębiorcom oferujemy kompleksową pomoc prawną w zakresie działalności firmy. Zajmujemy się całością otoczeniem prawnego firmy co sprawia, że Nasi Klienci mogą skoncentrować się wyłącznie na prowadzeniu swoich interesów. Oferowana pomoc prawna może w szczególności dotyczyć następujących dziedzin prawa:

 

 • prawo cywilne (np. umowy)
 • prawo gospodarcze
 • prawo podatkowe
 • prawo handlowe (np. tworzenie i przekształcanie spółek, wpisy do KRS)
 • prawo przewozowe i transportowe
 • prawo wekslowe i czekowe
 • prawo pracy
 • prawo europejskie
 • prawo karne (np. oskarżenie posiłkowe, powództwo adhezyjne)
 • prawo karne skarbowe
 • prawo o wykroczeniach

 

Doskonale wiemy, jak bardzo trudnym i odpowiedzialnym zadaniem jest prowadzenie własnego przedsiębiorstwa. Na każdego właściciela firmy spada szereg obowiązków, a ponadto często mogą zdarzyć się różne sytuacje losowe, które wpływają na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Z tego powodu korzystanie z usług kancelarii prawnej może w pewnym momencie stać się niezbędne dla prawidłowego działania. Dotyczy to szczególnie podmiotów z dużych miast takich jak Wrocław.

 

Nasza kancelaria prowadzi wszystkie sprawy związane z prawną obsługą przedsiębiorstw. Udzielamy pomocy prawnej dla firm. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dobre przygotowanie działalności przed podjęciem ważnych decyzji, np. gospodarczych, dlatego proponowana przez nas pomoc prawna ma przede wszystkim za zadanie przedstawić najlepsze rozwiązania w danej sytuacji. Podejmowane czynności są ukierunkowane na osiąganie celów korzystnie wpływających na rozwój podmiotów gospodarczych, niezależnie od ich profilu czy branży, w której konkurują na rynku.

 

Pomoc prawna dla przedsiębiorców przydaje się szczególnie w okresie zmian zachodzących w firmie. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej kancelarii adwokackiej jest dobrym rozwiązaniem w momencie przekształceń spółek, przy fuzjach lub przejęciach, restrukturyzacjach lub w trakcie trwania negocjacji handlowych. Oprócz tego oferujemy porady prawne w sytuacjach wymagających natychmiastowego działania, a także całościową obsługę prawną na co dzień. Świadczone przez nas usługi prawne mają na celu pomoc w podejmowaniu lepszych decyzji, które nie będą obarczone ryzykiem związanym z nieznajomością prawa. Ponadto analizujemy umowy pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami i ewentualnymi zagrożeniami i doradzamy najkorzystniejsze rozwiązana w zakresie pomocy prawnej dla przedsiębiorców.

 

Z naszą kancelarią współpracują wyspecjalizowani w poszczególnych gałęziach prawa adwokaci, radcowie prawnie i prawnicy,  którzy znają realia rynku oraz system prawny, w którym funkcjonuje każda firma. Pomoc prawna dla firm, którą oferujemy, ma na celu,  aby przedsiębiorca mógł osiągać wyznaczone cele przy jak najmniejszych poniesionych kosztach własnych. Rozumiemy, jak ciężką pracą jest prowadzenie przedsiębiorstwa we Wrocławiu i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby odciążyć naszych Klientów w sprawach prawnych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami pomocy prawnej dla podmiotów gospodarczych. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania w tym zakresie – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością  udzielimy porad prawnych,  mogących  ułatwić prowadzenie firmy.