Pomoc prawna dla osób fizycznych

Pomoc i porady prawne dla osób fizycznych


Osobom fizycznym oferujemy pełną pomoc prawną w następujących gałęziach prawa:

 

 

Nasza kancelaria powstała z myślą o udzielaniu pomocy prawnej wszystkim, którzy tego potrzebują. Z tego powodu nie poprzestajemy na oferowaniu swoich usług przedsiębiorcom – do naszych zadań należy również pomoc osobom znajdującym się w sytuacji wymagającej interwencji prawnej lub prześwietlenia zawieranych umów pod kątem ich zgodności z obowiązującymi ustawami i przepisami prawa.

 

Oferujemy kompleksowe porady prawne wszystkim osobom fizycznym. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą uwagą i dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mogli osiągnąć wyznaczone przez siebie cele. Aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów, jesteśmy w stanie świadczyć usługi w najdogodniejszy dla nich sposób – pomoc prawna jest realizowana zarówno w siedzibie naszej kancelarii, telefonicznie, jak i mailowo. Pracujemy we Wrocławiu, ale jesteśmy gotowi także na podróż do innych miejscowości, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba do prawidłowego przeprowadzenia usług prawnych.

 

Specjalizujemy się w dziedzinach prawa, z którymi najczęściej spotykają się osoby prywatne takich jak prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo spadkowe czy prawo karne. Udzielamy porad prawnych i zastępstwa procesowego we wszystkich sytuacjach dotyczących m.in. wyżej wymienionych przypadków. Nasze działania ukierunkowujemy również na odpowiednie udokumentowanie umów cywilnoprawnych (jak np. umowa najmu lub umowa sprzedaży). Dbamy o to, aby nasi Klienci zawsze otrzymywali pogłębione analizy problemów i na ich podstawie mogli dobrać najkorzystniejsze rozwiązania, co też wielokrotnie pozwala uniknąć nieporozumień w przyszłości.

 

Przy zastępstwie procesowym do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie poszukując dla niej najlepszej strategii.

 

W mieście takim jak Wrocław bardzo często dochodzi do zawierania umów różnej natury prawnej, dlatego zawsze warto skorzystać w takich przypadkach z usług kancelarii adwokackiej. Nasze działania dotyczące pomocy prawnej dla osób fizycznych nie ograniczają się jedynie do doradztwa lub interpretacji litery prawa. Oferujemy fachową pomoc prawną obsługę, która pomoże uporać się z trapiącymi Państwa problemami natury prawnej. Wiemy, jak bardzo ważny jest czas reakcji w nagłych sytuacjach, dlatego zawsze traktujemy poważne sprawy priorytetowo, szanując czas naszych Klientów.

 

Jeśli interesuje Państwa pomoc prawna dla osób fizycznych, zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy najbliższy możliwy termin spotkania lub ustalimy inną formę udzielenia porady prawnej.