Kancelaria

Kancelaria adwokacka Wrocław

Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Sołtysa we Wrocławiu zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej przedsiębiorcom oraz osobom fizycznym.

W praktyce adwokackiej naszej Kancelarii kierujemy się przede wszystkim dbałością o wysoką jakość usług prawnych udzielanych naszym klientom. Przystępując do pracy nad konkretnymi przypadkami, dokonujemy pogłębionej analizy zagadnienia, a następnie konsultujemy z Klientem różne strategie, które pozwalają osiągnąć zamierzony cel. Dbamy o to, aby wszystkie kwestie prawne, które bezpośrednio dotyczą naszych Klientów w mieście takim jak Wrocław, były rozwiązywane z uwzględnieniem wszystkich możliwych korzyści wynikających z postępowania.


W kancelarii adwokackiej Łukasza Sołtysa skupiamy się na profesjonalnej obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz osób fizycznych. W ramach pomocy prawnej podmiotom prywatnym możemy zaproponować obsługę wszystkich kwestii związanych z prawem cywilnym, prawem pracy, prawem rodzinnym oraz spadkowym, prawem podatkowym, a także prawem karnym czy prawem o wykroczeniach. Nasza kancelaria we Wrocławiu pomoże między innymi w takich sprawach jak sprawy cywilne, spadkowe, odszkodowania, odprawy, odwołania od wypowiedzenia umowy o pracę czy rozwody i podziały majątku. Można się do nas zwrócić w każdej sprawie – wszystkie przypadki jest są dla nas tak samo ważne i rozpatrujemy je indywidualnie. Z założenia chcemy pomagać naszym Klientom znajdującym się w sytuacji wymagającej pomocy prawnej w sposób jak najbardziej efektywny.


Opieka i pomoc prawna jest potrzebna dla wielu przedsiębiorstw. Wobec tego nasza kancelaria prawna świadczy usługi prawne dla przedsiębiorców, którzy mogą dzięki temu bardziej poświęcić się realizacji strategii biznesowej i rozwojowi biznesu. Zajmujemy się wszystkimi dziedzinami prawa, począwszy od prawa cywilnego, handlowego oraz podatkowego, przez prawo pracy, prawo gospodarcze, wekslowe lub transportowe, a skończywszy na prawie europejskim, karnym oraz karnym skarbowym. Kancelaria adwokacka Łukasza Sołtysa we Wrocławiu pomaga zapewnić stabilność prawną prowadzenia działalności, skupiając się m.in. na bieżącym doradztwie prawnym czy tworzeniu niezbędnej dokumentacji prawnej.

Zespół kancelarii adwokackiej współtworzą prawnicy specjalizujący się w różnych gałęziach prawa, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną. Dla naszych Klientów we Wrocławiu jest to gwarancja profesjonalnej pomocy. Oferujemy również dogodny system rozliczenia się ze współpracy. W zależności od wymagań Klienta wynagrodzenie można ustalić kwotowo, według stawki godzinowej lub poprzez ryczałt. To wygodne rozwiązanie dla osób korzystających z usług naszej kancelarii prawnej.


Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie kwestii prawnych.